Szycie miarowe

Made to Measure by Furelle – Szycie na miarę to wyjątkowa usługa, która pozwala cieszyć się ubraniem przez lata. To inwestycja, która sprawia, że możesz czuć się wyjątkowo, swobodnie i jedynie w swoim rodzaju.  W myśl tych słów i Ty możesz stać się projektantką oraz wyznaczać trendy!

Dzięki lokalnemu atelier przy ul. Chorzowskiej 107 w Katowicach w budynku Silesia City Center, sukienka czy spódnica skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań może znaleźć się w Twojej szafie. Usługa Made to Measure by Furelle gwarantuje, że zaprojektowane dla Ciebie ubranie (przy współpracy z naszym zespołem) będzie nie tylko dopasowane do Twojej sylwetki, ale przede wszystkim podkreśli jej największe walory oraz Twój charakter.

Podczas 3 spotkań składających się na usługę nasza obsługa concierge zapewni Ci pełną pomoc w doborze odpowiedniego kroju, tkanin oraz dodatków – dostępnych w naszym atelier, a także da możliwość konsultacji ze stylistą oraz wyboru najlepszej jakości tkaniny od długoletnich i sprawdzonych dostawców, a także świetną zabawę przy kieliszku pysznego Prosecco 🙂

Made to Measure by Furelle umożliwia stworzenie takich elementów garderoby, jak sukienki, spódnice, kombinezony, garnitury, bluzki czy płaszcze i składa się z następujących etapów:
I etap – umówienie spotkania bezpośrednio w atelier lub pod numerem telefonu: +48 607 174 450
II etap – wizyta w atelier, obsługa concierge – wspólne projektowanie sukienki, pobieranie miary, dobieranie dodatków
III etap – proces krojenia i szycia kreacji – ok. tydzień
IV etap – pierwsza przymiarka
V etap – wprowadzenie ewentualnych poprawek 
VI etap – ostatnia przymiarka i odbiór.

Usługę Made to Measure w naszym lokalnym atelier możesz zarezerwować bezpośrednio w salonie lub telefonicznie w godzinach 10.00 – 18.00 od poniedziałku do soboty.

TELEFON: +48 607 174 450
E-MAIL: fashion@furelleofficial.com
Furelle Chorzowska 107 wejście od strony parkingu A3 40-121 Katowice

 

Cennik usługi szycia miarowego

PŁASZCZ 990 – 2900 ZŁ
SUKIENKA 890 – 2500 ZŁ
MARYNARKA 1390 -2000 ZŁ
SPODNIE 490 – 990 ZŁ
SPÓDNICA 390 – 890 ZŁ
BLUZKA 290 – 890 ZŁ
BLUZA Z INDYWIDUALNYM NADRUKIEM 390 – 490 ZŁ
CENA ZALEŻY OD INDYWIDUALNEGO WYBORU TKANINY I STOPNIA SKOMPLIKOWANIA PROJEKTU ORAZ ZAANGAŻOWANIA KONSTRUKTORA W REALIZACJĘ PROJEKTU.

Shopping Cart
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER