Made to Measure by Furelle

Szycie na miarę to wyjątkowa usługa, która pozwala cieszyć się ubraniem przez lata. To inwestycja, która sprawia, że możesz czuć się wyjątkowo, swobodnie i jedynie w swoim rodzaju.

W myśl tych słów i Ty możesz stać się projektantką oraz wyznaczać trendy. Dzięki lokalnemu atelier przy
ul. Chorzowskiej 107, Silesia City Center sukienka czy spódnica skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań może znaleźć się w Twojej szafie. Usługa Made to Measure by Furelle gwarantuje, że zaprojektowane przez Ciebie ubranie (przy współpracy z naszym zespołem) będzie nie tylko dopasowane do Twojej sylwetki, ale przede wszystkim podkreśli jej największe walory oraz Twój charakter.

Podczas 3 spotkań składających się na usługę nasza obsługa concierge zapewni Ci:

– pełną pomoc w doborze odpowiedniego kroju, tkanin oraz dodatków- dostępnych w naszym atelier,- możliwość konsultacji ze stylistą,- najlepszej jakości tkaniny od długoletnich i sprawdzonych dostawców,- świetną zabawę przy kieliszku pysznego Prosecco:)

Usługa Made to Measure by Furelle umożliwia stworzenie takich elementów garderoby, jak: sukienki, spódnice, kombinezony, garnitury, bluzki i składa się z następujących etapów:

I etap – umówienie spotkania bezpośrednio w atelier lub pod numerem telefonu: +48 695 300 802II etap – wizyta w atelier, obsługa concierge – wspólne projektowanie sukienki, pobieranie miary, dobieranie dodatków III etap – proces krojenia i szycia kreacji – ok. tydzień IV etap – pierwsza przymiarka V etap – wprowadzenie ewentualnych poprawek  VI etap – ostatnia przymiarka i odbiór 🙂

Usługę Made to Measure w naszym lokalnym atelier możesz zarezerwować bezpośrednio w salonie lub telefonicznie:

TELEFON: +48 607 174 450
E-MAIL: fashion@furelleofficial.com
Furelle Chorzowska 107 wejście od strony parkingu A3 40-121 Katowice

Shopping Cart
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

   
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER