Kobieta Furelle

„Ikona stylu, świadoma swoich potrzeb, tego co lubi, a czego nie”.

Stanowcza, zmierzająca w jednym, ale konkretnym kierunku. To kobieta, która urzeka siłą swojego charakteru i nutą finezyjnego seksapilu. Dzięki temu, przyciąga za sobą uwagę wszystkich dookoła.  Swój wewnętrzny świat, podejście do życia i nastrój  komunikuje za pomocą swojego stylu, nie tylko ubierania, ale i trafnie dobranych słów w każdej sytuacji i okolicznościach. To kobiet elokwentna.

Modowy klucz kobiety Furelle” – Kobieta, która wie, że więcej znaczy mniej, ale dobrej jakości.

To kobieta silna, ale jednocześnie nieobojętna na otaczający ją świat. Świadomie minimalizująca i kompletująca swoją garderobę w ubrania, które przede wszystkim kocha, i w których czuje się wyjątkowo. Zawsze ma na nie swój autorski pomysł. To ubrania dobrej jakości, wykonane w warunkach humanitarnych oraz sprzyjających środowisku.

„Sygnatura kobiety Furelle”

Furelle, to kobieta sygnowana literą F”, która oznacza jej naturalnie wrodzoną autentyczność. To po prostu kobieta dojrzała, bogata w doświadczenia, kobieta sukcesu, która mimo iż mogłaby się zatrzymać, nadal biegnie przez życie, inspirując innych. Taka właśnie jest kobieta Furelle i do takiego właśnie świata Ciebie zapraszam.

Dogmaty kobiety Furelle

F – fascynująca się światem i swoim otoczeniem 
U
– ujmująca tak, że nieustannie przyciąga wzrok i podziw innych 

R
– realnie stąpająca po ziemi 

E
– elegancka, zawsze gotowa i wyróżniająca się własnym stylem 

L
– lojalna wobec siebie i innych 

L
– ludzka, nieobojętna na działania i los innych 

E
– emocjonalna, zawsze ciekawa życia, nieustannie rozwijająca swoje pasje 
i znacznie więcej…

Shopping Cart
   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

   
Scroll to Top

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER