Revolution Dress, czyli jak ze starej sukienki zrobić zupełnie nową mini, midi lub long dress
10.jpg

Koktajlowa, mała czarna lub kwiecista long dress. Sukienki – to one są kwintesencją kobiecości. Dzięki nim czujemy się wyjątkowo i atrakcyjnie. Jednak każda z nas zna to uczucie niepewności, kiedy na swojej drodze spotyka kobietę ubraną w tę samą sukienkę. W takiej sytuacji dla jednej i drugiej strony robi się wręcz nieciekawie, ale my mamy na to sposób. REVOLUTION DRESS, czyli nowa linia ubrań i usług Furelle, dzięki której swoją starą sukienkę pokochasz na nowo, nawet jeśli widziałaś ją na kimś innym.

Żyjemy w czasach, w których pędząc, pragniemy chociaż na chwilę się zatrzymać. W ferworze obowiązków, które nigdy nie zwalniają naszego tempa, staramy się mimo wszystko być bardziej świadomi i odpowiedzialni za swoje życie i planetę. Zmieniamy nawyki, rezygnujemy z samochodu na rzecz przejażdżki na rowerze; w wystroju mieszkań stawiamy coraz bardziej na meble z duszą, pozyskane z drugiej ręki, a swoje szafy zamieniamy w przestronne i przemyślane garderoby. Wraz z tymi zmianami nastał również czas na drugie życie naszych ubrań. Te, które uwielbialiśmy, przerabiamy na nowe, a te, do których kiedyś nie byliśmy przekonani, nierzadko stają się naszymi Love Story. Według zasady, gdzie stare zyskuje nowe i odpowiedzialne znaczenie, powstała usługa REVOLUTION DRESS.Siła Revolution Dress – na czym polega?

Ile razy byłaś w sytuacji, w której Twoja ulubiona sukienka, w końcu stała się tą nudną ? Ile razy kupiłaś coś, co okazało się tylko ubraniem na jedną okazję? Ile w Twojej szafie jest ubrań, które Ci się podobają, ale coś byś do nich dodała, coś swojego, unikatowego, z czym się identyfikujesz i co lubisz? W odpowiedzi na te kobiece zagwozdki postanowiłyśmy stworzyć usługę REVOLUTION DRESS, dzięki której swoją starą sukienkę Furelle możesz odświeżyć na zupełnie nową. Zamiast wyrzucać, czy chować w głąb szafy, poczuj się, jak projektantka i tchnij życie w swoją starą sukienkę. Niech będzie dokładnie taka, jak chcesz. Usługa REVOLUTION możliwa jest do zrealizowania tylko na sukienka i kreacjach Furelle. Cały proces składa się z trzech etapów i przeprowadzany jest w naszym atelier Silesia City Center w Katowicach. Pierwszy etap to etap konsultacji i projektu, podczas którego wspólnie ustalamy, co zmieniamy. Wybieramy materiały oraz dodatki. Drugi etap to czas przeróbki, gdzie na bieżąco informujemy Cię o postępach naszych prac. Trzeci etap to ten najbardziej wyczekiwany, czyli etap przymiarki, podczas której projekt oficjalnie zyskuje nowe życie bądź zostaje wzbogacony o dodatkowe zmiany lub elementy. Każda REVOLUTION DRESS będzie trafiać do naszej galerii na Instagramie oraz na stronę internetową wraz z krótką historią przeróbki i podpisem właścicielki sukienki, ale to nie wszystko… Odpowiedzialność leży również po naszej stronie. Przekonaj się, co mamy na myśli. ;)Odpowiedzialna produkcja – Revolution Dress by Furelle

Coraz częściej poddaje się krytyce działania wielkich koncernów modowych, które w sposób kontrowersyjny pozbywają się nadmiaru niesprzedanych ubrań. Wychodząc przed szereg, w Furelle kierujemy się odpowiedzialną produkcją oraz pracą. We wcześniejszym artykule mogłaś dowiedzieć się, że każdy model Furelle powstaje tylko raz w trzech rozmiarach S/M/L, później dostępny jest tylko na indywidualne zamówienie. Kolejnym działaniem, które podkreśla nasz zrównoważony i odpowiedzialny rozwój jest właśnie REVOLUTION DRESS, czyli przeróbka starych kreacji na nowe. W ten sposób dajemy im drugą szansę, bo wiemy, że modą należy się bawić i dostosowywać do siebie, a nie do innych. ;)

Wasza Furelle

Zapisy na usługę REVOLUTION DRESS dostępne są bezpośrednio w butiku:

Furelle, ul. Chorzowska 107,

Silesia City Center

lub pod tel.: 695300802.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl