MULTITASKING WOMAN Czy to ja?
16.jpg

MULTITASKING WOMAN – dołącz do formacji kobiet ambitnych, dojrzałych, świadomych, które opowiadają o multizadaniowości współczesnych kobiet. Kampanii, która dopinguje kobiety w ich codziennych zmaganiach i odpowiada na najważniejsze kobiece pytania:

Jak naprawdę jest być współczesną kobietą? Czy Multitasking w ogóle istnieje i czy jest on domeną kobiet? Jak wiele społecznych ról spełniamy? Jak szukamy siebie i uczymy się samoakceptacji? Czego pragniemy? Czego mamy dość, a o czym nigdy nie mówimy? 

Multitasking Woman to kampania poświęcona rozważaniom o kobiecości. Poszukiwaniu siebie, samoakceptacji, spełnianiu wielu, różnych społecznych ról. O byciu wielozadaniową kobietą, która z jednej strony walczy o swoją karierę i niezależność, a z drugiej strony stara być się dobrą, kochającą matką i partnerką. Kobietą, która z popełnionych błędów czerpie naukę, a naukę przekuwa w sukces.

Dołącz do naszej kampanii i podziel się swoją opinią na temat multizadaniowości kobiet. Być może, któraś z powyższych kwestii jest tą, o której zawsze chciałaś opowiedzieć światu, ale wcześniej nie miałaś na to odwagi?
Bycie kobietą nie jest łatwe, ale ma swoje ukryte piękno, które każda z nas musi z siebie wydobyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl