Kobieta Aurelle

 

Ikona stylu, świadoma swoich potrzeb, tego co lubi, a czego nie”.

Stanowcza, zmierzająca w jednym, ale konkretnym kierunku. To kobieta, która urzeka siłą swojego charakteru i nutą finezyjnego seksapilu. Dzięki temu, pociąga za sobą uwagę wszystkich dookoła.  Swój wewnętrzny świat, podejście do życia i nastrój  komunikuje za pomocą swojego stylu, nie tylko ubierania, ale i trafnie dobranych słów w każdej sytuacji i okolicznościach. To kobiet elokwentna.

Modowy klucz kobiety Aurelle” – Kobieta, która wie, że więcej znaczy mniej, ale dobrej jakości.

To kobieta silna, ale jednocześnie nieobojętna na otaczający ją świat. Świadomie minimalizująca i kompletująca swoją garderobę w ubrania, które przede wszystkim kocha, i w których czuje się wyjątkowo. Zawsze ma na nie swój autorski pomysł. To ubrania dobrej jakości, wykonane w warunkach humanitarnych oraz sprzyjających środowisku.

Sygnatura kobiety Aurelle”

Aurelle, to kobieta sygnowana literą A”, która oznacza jej naturalnie wrodzoną autentyczność. To po prostu kobieta dojrzała, bogata w doświadczenia, kobieta sukcesu, która mimo iż mogłaby się zatrzymać, nadal biegnie przez życie, inspirując innych. Taka właśnie jest kobieta Aurelle i do takiego właśnie świata Ciebie zapraszam.

Dogmaty kobiety Aurelle

A – autentyczna, świadoma siebie U – ujmująca tak, że nieustannie przyciąga wzrok i podziw innych R – realnie stąpająca po ziemi E – elegancka, zawsze gotowa i wyróżniająca się własnym stylem L – lojalna wobec siebie i innych L – ludzka, nieobojętna na działania i los innych E – emocjonalna, zawsze ciekawa życia, nieustannie rozwijająca swoje pasje i znacznie więcej…

 

Shopping Cart

50% off

NA KOLEKCJĘ WIESZAKOWĄ W SALONIE

SILESIA CITY CENTER